fbpx
GIB_Lighting_Flo_56b9172ec83cb.jpgGIB_Lighting_Flo_56b9172ec83cb.jpg

GIB Lighting Flower Spectrum XTreme Output 600W 230 Volt

Цена од парче (1 парче): 3490,00 МКД 2966,00 МКД Зачувај: -15%
• Тежина: 0.21 Килограми
Достапност: Обично достава за 24h.gif

HPS светилка GIB Lighting Flower Spectrum XTreme излез 600W 230 Volt Светоста што ја дава оваа светилка е особено погодна за стимулирање на цветни, плодни, исто така го стимулира растот. Ова ја прави оваа светилка погодна и за цветни и за вегетативен период. Црвената и сината светлина компоненти се зголемени.

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Категории

Анкета

КАКВИ ШТЕДЛИВИ/CFL/ЛАМПИ КОРИСТИТЕ?