fbpx

Имате прашања?
Контактирајте не или посетете ја нашата продавница.

 • Е-пошта: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.
 • Телефон: +389 70 563 762
   
 • Факс: Viber\WhatsApp: +389 70 563 762
 • Останати информации:

  Понеделник - Сабота: 10:00 до 20:00 часот

 • Адреса: Ул. "Галичник" бр.15
  Скопje
  1000
  Македониja

Категории

Анкета

КАКВИ ШТЕДЛИВИ/CFL/ЛАМПИ КОРИСТИТЕ?