fbpx
ELEKTROX_GROW_20_4b4635d9178d0.jpgELEKTROX_GROW_20_4b4635d9178d0.jpg

CFL Лампа Elektrox GROW 200W

Цена од парче (1 парче): 5190,00 МКД 4152,00 МКД Зачувај: -20%
• Тежина: 0.93 Килограми
Достапност: Обично достава за 24h.gif

CFL Светилка Elektrox GROW 200W CFL светилка за заштеда на енергија. Elektrox Grow 200W за раст: • 11.000 lm • 200 W • 6500 К • 6U • штекер E40 • Вграден електронски баласт со моментален почеток

Коментари

Нема коментари за овој производ.

Категории

Анкета

КАКВИ ШТЕДЛИВИ/CFL/ЛАМПИ КОРИСТИТЕ?